вівторок, 11 березня 2014 р.

       
9 березня 2014 року виповнюється 80 років від дня народження першого у світі космонавта планети Юрія Олексійовича Гагаріна. Радянський льотчик-космонавт, Герой Радянського Союзу, став людиною-легендою. 12 квітня 1961 року після 108 хвилин перебування в космосі Гагарін успішно приземлився в Саратовській області, недалеко від міста Енгельса. Відтоді цей день оголосили святом - днем космонавтики.
Гагарін загинув 27 березня 1968 року в авіаційній катастрофі, коли йому було 34, виконуючи тренувальний політ. Космонавт і досі залишається однією з найпопулярніших постатей на планеті. 

неділя, 9 березня 2014 р.

Сучасна жінка щаслива лише тоді, коли вона повністю реалізована. Жінки України своїми справами, діями, прикладом доводять, що спроможні виконати будь-яку роботу, маючи для цього творче натхнення, і є найдосвідченішими фахівцями у всіх сферах людської діяльності.

Виставка «Жінки у великому місті» ознайомить Вас з жінками, які є славою і гордістю нашої держави.

вівторок, 4 березня 2014 р.


виповнилося б геніальному композитору, одному з основоположників української естрадної музики Володимиру Михайловичу Івасюку, автору 107 пісень, 53 інструментальних творів . Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Про людину-талант пропонуємо переглянути фільм






неділя, 2 березня 2014 р.

25 лютого 2014 року виповнилося б 100 років від дня народження людини з великої літери - Євгена Степановича Березняка

Вшановуючи пам'ять генерал-майора, бібліотека провела цікавий вечір-пам'ять -"Доторкнутись душею до героїзму".
Саме Євген Степанович став прототипом легендарного героя фільму "Майор Вихор", завдяки якому була врятована перлина світової культури, польське місто Краків під час Другої Світової війни у 1944 році. І хоча у фільмі "майор Вихор" гине, з честю виконавши завдання, насправді життя дарувало Євгену Степановичу довгі роки й, на жаль, запізнілі славу та визнання.
Йому присвоєно звання Героя України, він - Почесний громадянин міст Києва та Кракова. До останніх днів мав чудову пам'ять, прекрасне почуття гумору, оптимізм, безмежно любив життя і цінував його.
На закінчення заходу присутні переглянули документальний фільм, в якому Євген Степанович розповідає про себе. Розповідь супроводжувалася уривками з художнього фільму "Майор Вихор".