Сторінки

субота, 24 серпня 2019 р.

Книжкові скульптури дають нове життя старими книгам

Більшість людей, коли дивляться на стару паперову книжку, бачать перед собою історію, яку, ймовірно, буде дуже цікаво прочитати, а от митці у старих книжках бачать ще і чисте полотно, на якому можна створити маленький шедевр. Дивіться самі…

1. Емма Тейлор
Британська скульпторка Емма Тейлор оживляє сцени з класичних літературних творів, створюючи паперові скульптури із книжок, які вона знаходить у різних букіністичних крамницях.
Пані Тейлор каже, що книжкові скульптури це її особливий креативний спосіб підкреслити цінування маленьких дрібниць у житті.
2. Томоко Такеда
Японська мисткиня Томоко Такеда перетворює відомі літературні твори на вигадливі витвори мистецтва, вирізаючи візерунки з паперу.
Описуючи свою виставку під назвою «Фрагменти історії», Такеда сказала: «Я зробила книжки не для читання, а для того, щоб отримувати задоволення, коли дивишся на них».
3. Томас Вайтмен
Томас Вайтмен це ще один британський митець, який і взагалі виводить книжкові скульптури на абсолютно новий рівень. Він створив паперову скульптуру шотландського залізничного віадука Гленфіннан, яка насправді рухається! Віадук Гленфіннан вже понад сто років залишається однією з найголовніших пам'яток Шотландії, а після своєї появи у мегапопулярній серії кінострічок про Гаррі Поттера цей міст став ще більшою «знаменитістю». Скульптура Томаса Вайтмена зроблена таким чином, що паперовий потяг, котрий проїздить віадуком, рухається – так, ніби Гаррі, Герміона та Рон дійсно їдуть ним до Хогвартса.
Ці стильні книжкові скульптури це чудовий спосіб подарувати нове життя старим улюбленим книжкам. А ви б спробували зробити щось подібне зі своїх книг?

Немає коментарів:

Дописати коментар